Kurumsal

Kuruluş Amacımız


Temel kuruluş amacımız “HAYALLERİMİZİ BAŞARIYA DÖNÜŞTÜRMEK” ve oluşturacağımız yapıyı gelecek nesillere taşıyabilmektir.

Tecrübelerimiz


FMT YAPI firması Murat TUNÇ tarafından, 1990 yılında başlayan çalışma hayatı, alınan eğitimler, önemli firmalarda edinilen yöneticilik tecrübeleri ve tüm birikimlerini değerlendirerek 2009 yılında kurulmuştur.

Vizyonumuz


Kuruluş amacımızda olan “HAYALLERİMİZİ BAŞARIYA DÖNÜŞTÜRMEK” konusunda kolaya kaçmak yerine, hayalle başlayan yolculuğun aşağıdaki adımlarla başarıya dönüştüğüne inanıyoruz.

  • ''HAYALLERİMİZİ – HEDEFE
 
  • HEDEFİMİZİ - STRATEJİYE
 
 
  • STRATEJİMİZİ – EMEĞE

Murat Tunç

Yönetici-Genel Müdür


FMT YAPI organizasyonunu yönetir.Yeni proje anlaşmaları imzalar. Kısa, orta ve uzun vadeli stratejileri oluşturur. Yönetim kurulu çalışmalarına katılır.

Feyza Tunç

Mimar


FMT YAPI projelerinde tasarımları yapar. Yeni proje geliştirme çalışmalarına katılır. Üretim aşamasında uygulamalara değer katar. FMT MİMARLIK firması ile farklı inşaat şirketlerine proje geliştirir.

Muharrem Deligöz

İnşaat Mühendisi


FMT YAPI projelerinde statik projeleri oluşturur. Şantiye yöneticiliğini üstlenir ve projelerimizin üretiminde en iyi şekilde uygulanmasını sağlar.

Rahim Aktaş

İnşaat Mühendisi


Uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile inşaatlarımızın iş güvenliği, üretim ve şantiye sorumluluğunu üstlenir.